O nás

Veterina Klatovy je praxe zaměřená na preventivní léčebnou praxi v oboru malých zvířat. Naším cílem je zajistit komplexní služby pro chovatele malých zvířat, tzn. preventivně - léčebné, poradenství v oblasti výchovy, výcviku, v oblasti výživové-prodej krmiv, v oblasti psí kosmetiky a to vše jsme sloučili do jediné budovy. Ordinace se nachází v ul. Mánesova, v bývalém objektu Spar, který byl celý zrekonstruován na podzim roku 2010. Samozřejmostí objektu je pohodlné parkování, bezbarierový přístup, prostorná čekárna s návazností do všech prostorů v objektu.

 

MVDr. Nešporová Daniela

 

erinka

Graduovala r. 1992 na Vysoké škole veterinární a farmaceutické v Brně, fakulta veterinární, po škole absolvovala povinnou roční praxi v oboru malých a velkých zvířat, poté byla zaměstnancem OVS Klatovy. Na mateřské dovolené založila pobočku firmy Biopharm, která se zabývá distribucí veterinárních léčiv. Po ukončení mateřské dovolené přijala nabídku od kolegů a založila s nimi Veterinární ordinaci Koldinova, kde pracovala do r. 2010.

 

 

 MVDr. Bc. Sabrina Pšajdlová

img 3742

Od května r. 2018 je absolventkou Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, kde studovala obor všeobecné veterinární lékařství. Kromě medicíny psů a koček se zabývá také medicínou drobných savců a plazů.

V r. 2015 navíc ukončila studium  na České zemědělské univerzitě, obor kynologie a získala titul Bc. 

Mezi její hlavní koníčky patří kynologie, věnuje se jezdeckému sportu, fotografování, chovu koček.

S přítelem společně vychovávají fenku výmarského ohaře Kiru.